BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 10695062
*
nr 1069 5062
Ljusstakar
2 st, 1950-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 20:39:25
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/11 19:32:03
1
350 kr
9/11 19:25:56
2
350 kr
9/11 19:25:56
1
350 kr (Budbetjänt)
9/11 19:26:13
2
Vinnande bud
9/11 19:49:42
1
500 kr
9/11 19:49:42
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljusstakar ljusstake
-
8007 Bordsfotogenla..
höjd: 56 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:27
-
8172 Bordsfotogenla..
höjd: 65 ca
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:11
-
8289 Kandelaber
Nysilver, 5 ljusarmar. Höjd: 34 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:45
-
7131 Kandelabrar
Ett par, mässing. Höjd: 44 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:14
-
8169 Kandelabrar
ett par, mässing. Höjd: 49 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:44
-
8320 Lampetter
ett par, mässing. Höjd: 23 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:13
*
Ljusstakar
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5062
Ljusstakar
2 st, 1950-tal
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/11 19:32:03 | 1 | 350 kr |
9/11 19:25:56 | 2 | 350 kr |
9/11 19:25:56 | 1 | 350 kr (Budbetjänt) |
9/11 19:26:13 | 2 | Vinnande bud |
9/11 19:49:42 | 1 | 500 kr |
9/11 19:49:42 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljusstakar ljusstake
-
8007 Bordsfotogenla..
höjd: 56 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:27 -
8172 Bordsfotogenla..
höjd: 65 ca
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:11 -
8289 Kandelaber
Nysilver, 5 ljusarmar. Höjd: 34 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:45
-
7131 Kandelabrar
Ett par, mässing. Höjd: 44 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:14 -
8169 Kandelabrar
ett par, mässing. Höjd: 49 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:44 -
8320 Lampetter
ett par, mässing. Höjd: 23 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:13